Як працює програма?

Безкоштовна
консультація
Виділений
координатор
Великий вибір
ліцензій

Про програму

R&D-центр Devart розташований в Україні, і ми вирішили підтримати національну IT-спільноту. Програма Devart xChange, що існує вже більше 5 років, передбачає надання наших ліцензій розробникам і центрам розробки в Україні за спеціальними умовами*.

*Спеціальні умови визначають продаж ліцензій на програмне забезпечення Devart за ціною $1 за 1 ліцензію. Участь у програмі Devart xChange передбачає виконання обома сторонами зобов'язань щодо умов програми.

До програми Devart xChange увійшли флагманські продукти компанії, у тому числі Database Tools, ADO.NET Data Providers, VCL Data Access Components та dbExpress Drivers.

Що пропонує програма Devart xChange?

Лицензионное ПО

Ліцензійне ПЗ

Ліцензійне програмне забезпечення з підпискою на всі оновлення продукту терміном на 1 рік.

Редакции

Редакції

Професійні редакції для розробників і корпоративні рішення для команд або компаній.

Количество лицензий

Кількість ПЗ

Одна (1) ліцензія для персонального використання і до п'яти (5) для потреб команди або компанії.

Продвижение

Просування

Розміщення логотипу компанії-учасника програми та короткого опису на сайті Devart.

Що кажуть про наші
продукти?

"Overall the best database development tool ever and I've tried several over last several years. Would have bought MS SQL version if I could to replace enterprise management studio."
Maciej Zagozda Head of Architecture, Taskscape Ltd.
"SQL Tools provides many useful tools. Among others, I love Data Generator features. I can easily generate any required data for my performance and load tests in several minutes. It is a must-have tool for any data project."
Sergiy Lunyakin Big Data Architect, SoftServe, Inc.
"I love this product! It enables me to administer, manage, code, debug and inspect all of my production and development of MySQL servers. Way to go!"
Rotem Fogel Сhief Software Architect, Upstream Security

Що ми очікуємо від учасників програми?

01

Історії успіху

Історії успіху (Success Stories) щодо використання продукту Devart. Для зручності ми надаємо анкету та редакторські послуги.
02

Бета-тестування

Участь в бета-тестуванні нових продуктів та/або нових версій продуктів Devart (не частіше 1 разу на 2-3 місяці). Запрошення будуть регулярно надходити всім учасникам програми.
03

Розміщення рев'ю

Розміщення рев'ю про використання продукту Devart будь-яким зручним для учасника способом: у нашому блозі, на профільному порталі (наприклад, Habr), форумі, у каталозі peer review (наприклад, G2Crowd, Сapterra тощо). Ми очікуємо 1 рев'ю на кожен продукт.
04

Use Cases

Підготовка Use Cases з використання продуктів Devart (1 use case на кожен продукт). Для зручності ми надаємо анкету та редакторські послуги.